Napadlo vás už někdy, jak by to bylo skvělé, kdybyste měli v interiéru svého domova barevné zásuvky a vypínače? Pakliže chcete své bydlení zajímavě oživit, toužíte po nevšedních detailech, anebo prostě jen nechcete, aby vám na barevných stěnách zářily sterilně bílé zásuvky a vypínače, pak budete z takové možnosti jistě maximálně nadšení!

Někoho možná napadne, že by se mu taková varianta líbila, ale neví, kde barevné elektro pomocníky sehnat. Vždyť ve většině prodejen se tradičně prodávají jen bílé, béžové a šedé výrobky. Případně lze ve specializovaných prodejnách sehnat sice designové, ale za to pekelně drahé kousky. Přesto se v tomto případě nejedná o nijak zvláštní situaci, když víte, který výrobce takové jedinečné produkty nabízí.

heart-2718824_640

Barevné zásuvky a vypínače seženete všude tam, kde nabízejí výrobky z produktové řady unica color od výrobce Schneider electric. To jsou přesně ty pravé produkty, které hledáte! Jsou nejen krásně barevné, ale mají i zajímavé tvary, zkrátka povedený design! A kolik stojí? O nic víc, než za kolik seženete jiné zásuvky a vypínače. To znamená, že nyní už můžete volit z pestré barvené škály bez ohledu na peníze!

A to je jistě skvělá zpráva, tím spíše, když máte opravdu z čeho vybírat. Nejedná se pouze o zajímavé základní barvy, ale také o jejich odstíny – celá pestrá paleta je zde pro vás. A když k tomu připojíme i výběr z atraktivních tvarů, co víc si přát?

elektrik-3536769_640

Ovšem pozor, důležité je, že jsou tyto výrobky modulární. Právě díky této jejich vlastnosti nejste odkázáni na to, abyste s vybranou barvou na stěně žili až do konce života. Náš vkus a potřeby se mění, takže je jasné, že výmalbu stěn budete měnit a střídat. A stejně tak snadno můžete vyměnit i svrchní barevné rámečky vašich zásuvek a vypínačů. Je to tak snadné, že se přitom obejdete i bez elektrikáře a nebude vás to stát více, než pár korun. To je nabídka, která se opravdu vyplatí!