Nakupování je velkým koníčkem mnohých z nás. Někdo je využívá na léčení krizí, obdarováním sama sebe pak zase můžeme projevit sebelásku. Psychologicky nám každý nákup zvedne hladinu dopaminu a cítíme radost. Obchodníci to moc dobře ví a jsou si také vědomi toho. Obchody s módou potřebují navíc střídat své kolekce, protože nová sezóna vychází každé dva týdny. A tak jsou sezónní slevy skoro každý týden. Ty pravé akce potom začínají, když ženám do schránek přistanou kupóny. Tady je jejich přehled.
věšáky s oblečením

1. Shopping fever

Akce, která letos proběhla již podesáté v první polovině dubna. Nabízí až 50% slevu na atraktivní značky a kupóny vychází v časopisech ELLE, marie claire nebo JOY. Zakoupit si je můžete také v mobilní aplikaci. Při předložení tří účtenek na kontaktních místech můžete dostat dárečky. Více informací naleznete na oficiální stránce.

2. Dny Marriane

Podzimní verze této nákupní horečky vypuká se dny Marriane, který je s námi již 19 let. Kupóny vychází ve stejnojmenném magazínu, případně také v Marriane bydlení. Ještě větší slevu lze nakombinovat, pokud u obchodníků nakupujete s kartou master card. Ušetříte tak až 70 % v některých obchodech.
rodina v nákupním centru

3. Dny Ona Dnes

Říjnová horečka pak nastává při dnech Ona Dnes. S procenty dolů můžete nakoupit jak oblečení, nábytek, elektro, ale i například šperky.

4. Černý pátek

Černý pátek byl u nás adaptován ze zámoří a jeho forma je někdy neočekávaná. V USA se totiž tento svátek slaví 29. listopadu bezprostředně po dnu díkuvzdání. U některých obchodníku (a hlavně e-shopů) probíhá snad v průběhu celého roku. Jedná se o velmi výhodný nákup vánočních dárků.

5. Cyber Monday

Pondělí nadcházející po černém pátku patří e-shopům a elektronice. Dávejte však pozor! Některé obchody si pro přilepšenou totiž výrobky zdraží, aby se mohli hlásat slevami 70 až 80 %.