Stěhování je velmi náročná věc, jak se často říká – je snad lepší vyhořet než se stěhovat. S námi to ale bude jiné! Nabízíme kvalitní služby stěhování hradec králové – přestěhujeme byt, dům, kanceláře i celé firmy, s ničím není problém.

Ať už bydlíte přímo v Hradci Králové nebo v jeho okolí, můžete se na nás obrátit. Stěhovací služby jsme schopni zajistit ale i po celé republice, popřípadě na území států Evropské unie.

Nezáleží na tom, zdali bydlíte ve čtvrtém patře nebo zda se bude stěhovat z osmého, na všechno jsme připraveni. Máme potřebné vybavení, popruhy, umíme zajistit kvalitní obalové a výplňové materiály, a tedy jsme schopni zaručit, že se nic nerozbije. Máme zkušenosti i se stěhováním velkých a objemných věcí, takže zvládneme přesunout bez úhony i váš klavír, piano nebo například různé stroje.

nové obzory

Abyste s ničím neměli starosti, můžeme nabídnout také skladovací prostory, které lze přechodně využít a uklidit do nich velké spotřebiče nebo nábytek. Přímo v den stěhování zajistíme odpojení veškeré počítačové techniky, popřípadě tiskáren atp., a po přestěhování je opět zapojíme, abyste mohli po příchodu do prostor rovnou fungovat.

V případě, že by se skutečně stěhovala celá firma, množství kanceláří nebo velký provoz, pošleme k vám předem zkušeného technika, se kterým dohodnete veškeré podrobnosti, on si prohlédne prostory, aby zjistil, jestli není třeba nějaká specifická příprava nebo jestli se v místě nenachází nějaké atypické kousky. Kromě toho vám také vysvětlí, jak bude všechno probíhat, abyste se mohli připravit.

velké stěhování

Někomu nechybí ani tak ruce na stěhování, jako dopravní prostředek. Pokud byste měli zájem, můžeme vám dát k dispozici pouze řidiče a vozidlo, a stěhování jako takové necháme na vás a vašich pomocnících.

V nabídce je ale samozřejmě také plný servis, abyste nemuseli věnovat celému procesu svůj čas. A to vše vám nabídneme za skvělou cenu!