Pokud podnikáte, bez webové stránky se asi těžko obejdete. Kdo nemá www stránky, jako by ani nebyl. A neplatí jen pro podnikatele. Dnes je vše uveřejněno a sděleno prostřednictvím internetu. Tento proces pracuje oboustranně. Nejen pokud nabízíte nějaké služby, tak prostřednictvím vlastní www stránky máte vyšší šanci na úspěšnost. Stejně tak v případě hledání firmy uživatelem, je především využíváno prostřednictvím internetu a hledání www stránky dané firmy či společnosti. Webové stránky jsou dnes prakticky samozřejmostí.
tvorba webu 
Můžete si je vytvořit sami či s pomocí zkušenějšího odborníka. Pokud ovšem nechcete této záležitosti věnovat čas a nijak se o stránky starat, lze si nechat vytvořit vlastní webové stránky na zakázku. Avšak zde přinášíme návod, jak si vytvořit vlastní www stránky a užít si radost z vlastní tvorby a kreativity.
 
 
 
WWW stránky aneb „pracovní“ postup
 
 

  1. Vybrání a získání domény – zde je třeba vědět, zda upřednostníte brandový neboli značkový název, jako například Bontonland.cz. Druhou variantou je zvolení domény pomocí klíčového slova, která je adekvátní pro malá a spíše místní díla. Na internetu si rovněž musíte ověřit, zda vámi požadovaná doména je volná.

 

  1. Zmapování situace – popřemýšlet a rozvrhnout si vzhled vlasních www stránek. Je dobré zabrouzdat i ke konkurenci pro inspiraci, či naopak zjištění, co nového můžete zakomponovat do vlastní webové stránky. Nabídnout to, co konkurence nemá. Dobré je si vše nejdříve nakreslit a utřídit veškeré funkce, které chcete, aby váš web měl k dispozici.

 SEO a svět

  1. Webová šablona – zde je opět na výběr, zda využijete šablony, které jsou zdarma. Zde je však třeba vědět, že jsou používány i ostatními uživateli, tudíž nevyniknete originalitou. Záleží na vás, jak hodně chcete či můžete do webové stránky investovat. Pokud vám záleží na kvalitě webu a máte k dispozici pro to finanční prostředky, adekvátní volbou jsou placené šablony. I zde je však potřeba se neunáhlit s výběrem. Ne vše placené musí být kvalitní.