Občas se člověk dostane do situace, kdy potřebuje opravdu dost peněz na splnění svého snu nebo třeba na koupi bytu, domu. Jen málokdy má ale člověk tak velké úspory, aby si to mohl dovolit. A když přijdete do banky, chtějí po vás nejrůznější výpisy z rejstříků a registrů, prověřují vaše příjmy, chtějí okamžitě znát záměr, na co peníze chcete, a přijdou kontrolovat byt, který chcete koupit, zdali je skutečně tak velký a je potřeba přeměřit nejen byt, ale i sklep a případně zahrada? Rozumíme, že to člověka pěkně vyděsí, navíc pak musí běhat po úřadech a zařizovat nejrůznější kopie a podpisy. My pro vás máme mnohem jednodušší cestu! Je tu pro vás nebankovní hypotéka, která je vyřízena během krátké doby a vy si můžete užívat perfektní pocit z dobře domluvené akce.

puzzle

Speciální nabídky

Naše hypotéka bez registruhttps://www.hypotekybezregistru.cz/ umí překvapit skutečně každého, protože je praktická, umíme ji schválit do 24 hodin. Pokud máte záznam v registru, rozhodně se nebojte přijít, právě to je náš záměr. Chceme dát šanci i klientům, kteří se kvůli problémům v minulosti do nějakého registru dostali, a teď jim banka nepůjčí přesně z tohoto důvodu.

dolary

S námi se nespálíte

S námi se nemusíte ničeho bát, protože my vám dáme peníze i na zástavu nemovitostí. Nebráníme se dokonce ani tomu, abyste z vypůjčených peněz zaplatili exekuci nebo jinou nebankovní hypotéku. Mimo jiné vám můžeme poskytnout konsolidaci půjček nebo úvěrů, které nebyly uzavřeny zrovna nejvýhodněji. Pokud byste potřebovali oddlužení, jste také na správném místě. Naše působení je široké a určitě společně najdeme to nejlepší řešení pro vaši situaci. Stačí si pročíst pravidla na internetu a poslat žádost, nebo si můžeme rovnou sjednat schůzku, na které získáte veškeré informace.