Chcete dopřát vašemu milovanému dítěti narozeninovou oslavu, na kterou se těší celý rok a očekává, že bude bezkonkurenční? V tom případě máte před sebou nelehký úkol, jak se postarat o to, aby bylo naprosto uchvácené tím, co jste pro něho vymysleli.
Vypusťte od vašich zavedených rituálů a nabídněte mu něco, co ještě v den svých narozenin nemělo šanci prožít a díky tomu se pro něho nezapomenutelný program stane fantastickým dárkem, na který bude dlouhodobě vzpomínat.

skákací hrad

Uspořádat oslavu v parku? Proč ne!

Nejedná se o žádný venkovní park, ve kterém jsou pouze lavičky a stromy. Tento park vám nabídne moderní způsob zábavy, které žádné dítě bez ohledu na to, kolik mu je let – neodolá. Taktéž se to týká i dospělých příslušníků rodiny, kteří si v něm přijdou na své a na všechny atrakce mají volný přístup.

Oslava narozenin pro děti Prahavám nabízí unikátní možnost prožít ji v oblíbenémJump Parku. Čekat na vás bude nejen spousta skákacích atrakcí, které vaše děti okouzlí, ale i prostor pro dokonalé posezení a občerstvení pro všechny děti a dospělé, které sebou přivezete. Pokud si narozeninový dort nezabezpečíte sami, nic se neděje, my vám ho poskytneme. Rovněž jako malé občerstvení a teplé nebo studené nápoje, kterými si na velkolepý den vašeho dítěte všichni připijete.
Skvělou zprávou a službou v jednom, pro vás může být asistence a doprovod zkušeného trenéra, který se postará o to, aby si vaše děti den ve skákacím parku užily do posledního dechu. Díky praxi, kterou má, může vaše děti naučit i řadu triků nebo způsobů k tomu, jak správně skákat a ještě se něčemu přiučit.

zábava

Bude vám taktéž k dispozici při organizování vaší oslavy, aby proběhla naprosto hladce a s pocitem, že vám nic nechybí.
Všechny děti, které se narozeninové oslavy zúčastní, budou po celém dni v Jump Parku natolik vyblázněné a unavené, že si buďte jistí, že večer bez namítání a rády skočí do postelí s tím, jak si užily nejen přítomnost oslavence, ale i oslavu v zábavním centru, které se rozhodně vyplatí navštívit.