Honor 8X ve své třídě opravdu ustál, a proto se jedná o výborný telefon za přijatelnou cenu. Abyste jej odlišil od originálu, tak stačí zakoupit elegantní obal.

Honor 8X

Nabídne spoustu muziky

Honor je v mobilním světě na rozdíl od jiných značek poměrně krátkou dobu, ovšem to rozhodně nic neznamená, protože se dokáže velice snadno vyrovnat konkurenci, a proto s touto značkou neuděláte chybu. Velkou zajímavostí je, že konkrétně tento model se prodával v červené variantě, což není vůbec obvyklá barva, ale jistě potěšit spoustu žen. V krabičce nalezneme základní vybavení, ale za zmínku stojí nabíječka, která dokáže mobilní telefon nabít za pouhou hodinu, což je opravdu slušná rychlost.

focení selfie

Po uchopení zařízen do ruky zaujme nízká hmotnost, protože dnes se ji výrobci snaží co nejvíce snižovat. Už na první pohled si můžeme prohlédnou reproduktor, který je dostatečně hlasitý. Zadní strana se skládá ze dvou částí, což je nové řešení, které má svůj význam a určitě i výhody. Jestliže se podíváte na technické parametry výkonu a celkového systém, tak se určitě povedl a ocení ho i náročnější uživatel.

Kryt mobilu

Mobilní telefon je zapotřebí neustále chránit, protože hrozí nebezpečí pádu. Možná si nyní říkáte, že si budete neustále dávat pozor a zařízení se nic nestane. Takto se spoléhat rozhodně nevyplácí, protože Vám v jednu chvíli může třeba omylem mobil vyklouznout a rázem máte hned zaděláno na problém. Při pádu z větší výšky se pravděpodobně rozbije displej a vznikne poškození na rámu, přičemž oprava není zrovna nejlevnější, a proto je zapotřebí skutečně důsledně dbát na bezpečnost.

prasklé sklo

Není nic jednoduššího než si koupit Honor 8X kryt Modnimobil, protože ten díky svým parametrům zamezí veškerému poškození. Obalů je na výběr spousta, takže si můžete koupit jaký chcete. Zároveň je velká výhoda ve vzhledu, protože obal vypadá nádherně a zároveň dodá mobilu úplně nový nádherný design. Vyplatí se rovnou zakoupit i ochranné sklo, protože na Vašem displeji nebude žádná známka poškození a nehrozí zde poškrábání.