U vestavěných skříní oceňujeme mnoho výhod, tou hlavní je zřejmě koncentrace většiny předmětů v domácnosti do jednoho místa. Máte vše přehledně před sebou, stačí jen otevřít posuvné dveře, resp. je odsunout kousek stranou, abyste rázem přehlédli vše, co je uvnitř. Nezdržujete se odbíháním do jiných místností, čímž šetříte čas a anergii na potřebnější záležitosti.

skříň v ložnici

Do vestavby umístíte oděvy, obuv, úklidové prostředky, dětské hračky, sportovní potřeby, krmiva pro zvířata a cokoli dalšího, co máte doma a využíváte často, nebo naopak sporadicky.

Praktičnost vestavěných skříní však není jedinou výhodou tohoto řešení uspořádání vašich věcí, svůj význam má i design posuvných dveří, které tvoří předěl mezi vámi a všemi ostatními částmi obytného prostoru. Výrobci se na vzhled dveřních desek orientují s velkým zaujetím, protože si uvědomují, jak zásadní vliv na spokojenost zákazníka to má.

vestavěné skříně na míru

Jak budou vaše dveře vypadat – chcete mít představu, jak na vás bude působit řešení, které si právě volíte? Využijte art design konfigurátor sten-skrine.cz anebo přiložené snímky některých realizovaných projektů. Mohou vás inspirovat kombinace barev, vzorů, materiálů, bytových doplňků a dalších prvků, s nimiž se v místnosti pracuje, a které mají vliv na harmonii působnosti celého konceptu.

Fotografie, kresby, art design, minimalistický vzhled – to vše je k dispozici a vy se tak můžete rozhodnout, co upřednostníte, aby vaše řešení mělo výraz a styl. Rozhodování o volbě vestavby nebude snadné, protože je k dispozici mnoho vzorů, barev, jejich kombinací, a vy byste měli mít alespoň letmou představu, zda místnost více prosvětlit nebo naopak zastínit, který odstín se hodí k podlahové krytině a malbě, aby to nebylo příliš vyzývavé, nebo naopak nudné. Někdy může vypomoci bytový architekt, ale ne každý vám nabídne to, s čím budete vy souhlasit.