Dluhy budou drahé Nebankovni-hypoteky-uvery vždycky, o tom není žádný pochyb. Je přeci jasné, že vám nikdo nepůjčí jen tak zadarmo, aniž by po vás něco za to chtěl. Když tedy samozřejmě pominu například vlastní rodinu nebo nejbližší přátelé. Ale i když i tam se můžou vyskytnout situace, kdy si dotyčná příbuzná osoba usmyslí, že bude za půjčku chtít odměnu, například ty úroky nebo protislužbu. Já sama jsem to jednou zažila. Potřebovala jsem nutně peníze na opravu auta. Bohužel jsem ale s touto opravou vůbec nepočítala a pár dní předtím jsem doplatila jednu půjčku, takže jsem byla bez peněz.

Úroky vás mohou stát pěkný balík.

Měla jsem pár peněz navíc, tak jsem umořila můj minulý dluh. Byla jsem moc ráda, že jsem zase volná a nemusím nikomu nic splácet a každý měsíc se bát, jestli vyjdu s penězi nebo ne. Není výjimka, že ne vždy jsem krásně s penězi vyšla. Vždycky se něco najde, co vám změní plány nebo udělá doma neplechu. Jednoduše jsem na opravdu auta neměla a abych si brala další půjčku a zase dlužila? To se mi vůbec nechtělo.

Každá ušetřená koruna se počítá

A tak jsem poprosila mou sestru. Měla jsem za to, že když jsme blízká rodina, že mi půjčí peníze, aniž by za to chtěla nějaký úrok. Ale jak škaredě jsem se spletla! Chtěla jsem po sestře patnáct tisíc a ona chtěla vrátit sedmnáct tisíc. Vím, je divné, že se čílím kvůli pár tisícům, ale mě šlo opravdu jen o princip. Prvně jsem si myslela, že si sestra dělá srandu, ale později jsem se dozvěděla, že to myslí vážně. Musím říct, že jsem z toho byla docela dost zklamaná. Měla jsem a mám sestru stále moc ráda, ale mrzelo mě, že na mě vydělává. A až později jsem se dozvěděla, že sestra je velmi zadlužená. Půjčila si od nebankovních společností, a tak nezvládá splácet a má to všechno velmi drahé. Draze splácí a má vysoké úroky. Je mi jí líto, ale moc pomoci nemohu. Jsem si ale jistá, že to je ten důvod, že po mě sestra chce zmíněné úroky a já to nyní chápu. A více informací o dluzích máte na našem webu.