Také vám vrtá hlavou, jak to jen udělat, aby vám banka poskytla hypotéku na bydlení? Není žádným tajemstvím, že jak ceny nemovitostí, tak i ceny hypoték neustále rostou. A spolu s nimi stoupají i nároky na žadatele o peníze, a na to, co všechno musí splnit, aby takovou vysokou a dlouhodobou půjčku mohli získat. Bez ohledu na to, jak jsou tyto půjčky drahé a rizikové, tak jsou mezi lidmi velmi populární. A není se čemu divit – neexistuje mnoho jiných způsobů, jak nezbytné peníze na bydlení získat. Na druhou stranu, existuje způsob, jak si pořídit bydlení za dostupnou cenu. Nevěříte?

Jestliže vám představa o tom, že byste mohli bydlet pod vlastní střechou již za jeden milión korun, připadá přitažená za vlasy, pak jistě neznáte mobilní domy. V tom případě byste se s nimi měli co nejdříve seznámit, protože právě skrze ně vede rychlá a levná cesta k vlastnímu bydlení!

sea-1339832_640

Jak mohou být tak levné?

Tyto stavby se od běžných nemovitostí liší především tím, že postrádají pevné základy spojené se zemí. A právě to má mnoho skvělých výhod.

Když pomineme nižší cenu kvůli absenci základové desky, tak jednou z nich je to, že výroba mobilních domů probíhá přímo v areálu výrobce. A přesně na tomto místě si je můžete všechny prohlédnout, abyste zjistili, co vám mohou nabídnout.

small-house-771320_640

Jejich výroba je opravdu rychlá – na své bydlení nebudete čekat déle, než několik týdnů. A také můžete zapomenout na všechny obvyklé nepříjemnosti spojené se stavbou, jako je tvorba projektové dokumentace, schvalování na úřadech a shánění povolení, a také práce a komplikace spojené se samotnou výstavbou. A o to všechno bude vaše bydlení ve výsledku levnější.

Jak je tedy vidět, tak při splnění svého snu o bydlení se klidně obejdete i bez drahé hypotéky, neboť mobilheimy jsou nejen finančně dostupné, ale nabízejí vám i možnost bydlet ve vlastním v dohledné době.