Podle tohoto muže vzniklo několik počítačových her. Mají velkou oblibu, stejně jako podobná slavná postava Lara Croft. Kdo je nezná, ať se stydí a ihned si o nich něco vyhledá. Zde se o nich rozepsat nelze pro nedostatek místa. Obě tyto postavy prožívají dobrodružství po celém světě a není země kterou by nepoctili svou návštěvou. A všude kam přijdou se něco děje.

I vy si můžete sednou k počítači či herní konzoli a v teplíčku si užívat podobná dobrodružství. Mačkat páčky a knoflíčky a ládovat se při tom popcornem. Alespoň přibudete nějaké to kilo a trochu uspíšíte svou cestu do hrobu nezdravým životem. Co ale zkusit pravý opak? Zažít podobné dobrodružství, ale muset se při tom hodně hýbat. Otáčet se, uskakovat, krýt se a pochopitelně střílet. A vybereme namátkou místo, třeba prales a aztécké ruiny v jižní Americe. A jdeme na to.

DSC_0199

Pokud si klepete na čelo, že jen letenka by stála majlant, tak vás mohu ubezpečit, že nemusíte nikam letět, natož vůbec cestovat spoustu kilometrů. To opravdu není třeba. Stačí jen auto, nebo tramvaj či autobus.

Laser game Praha, jak totiž jak název napovídá, je velmi blízko u vás a jedna z jejich arén je tematicky zaměřena právě na námi zvolenou lokalitu. Samozřejmě můžete volit i jinou arénu, ale my zůstaneme zde, když jsme zde již začali. Oč tedy jde?

Zde vy a ten s kým jste přišli, lze doporučit celou rodinu, protože takové utužování vztahů jste ještě nezažili, obdržíte zbraně a instrukce. Ty vás uvedou do hry a zbytek už je na vás. Budete vpuštěni do prostředí pralesa a různých artefaktů, kde budete bojovat o holé životy a zvláštní odměny.

Není se třeba obávat úrazů, práskat bičem zde nikdo nebude, a střelbu ostrými náboji nahrazuje samozřejmě pouze hračka.

skupina(1)

Přesto se však trošku přiblížíte realitě a za to, to určitě stojí. Nezbývá, než se objednat a vyzkoušet. Zbytek pak již musíte posoudit sami.