Krásně zpracované webové stránky, kvalitní produkt a výhodné ceny. To vše je k ničemu v případě, že o Vás zákazníci neví a nemohou Váš web vyhledat. Proto je potřeba, pravidelně investovat do marketingu a zajistit si tak neustále vysokou návštěvnost. Ta je totiž klíčem opravdového úspěchu v online prostředí a je důležité, jak při rozjezdu podnikání, tak i po několika letech.

seo pavučina

Jak můžeme zvednout přirozenou návštěvnost webových stránek?

  • Propagací – zpravidla v televizi, rádiu nebo různými lokálními akcemi
  • Online reklamou – SEO a PPC
  • Sociální sítě – Propagace produktů a firmy jako celku

Všechny tři způsoby mají své klady a zápory. Na všech je ale třeba zapracovat a vytvořit tak kompletní marketingový plán, který Vám pomůže dostat Vaši značku a produkty do popředí.

Začít se přitom vyplatí s optimalizací webových stránek a PPC reklamou, které nabízí okamžité výsledky a nevyžadují tak náročné a dlouhé plánování. Většinou jen stačí, oslovit profesionály a oni pro Vás zvolí tu nejlepší možnou PPC i SEO strategii. Výsledkem https://www.evropa2.cz/shows/jak-je-tomasova-mama-spokojena-s-vysledkem-voleb-1177163 bude okamžitý nárůst návštěvnosti Vašeho webu a dlouhodobý přísun nových unikátních uživatelů. Investice vynaložené na marketing se Vám tak během několik měsíců vrátí zpět, a to formou zvýšených prodejů a vyššího zisku.

Snadno se tak můžete dostat před Vaši konkurenci a přetáhnout i stálé zákazníky, kteří o Vašich produktech prozatím nevěděli.
sociální média

Optimalizace krok po kroku

Správně provedená optimalizace vyžaduje:

  1. Výběr klíčových slov

Dobrá a přesná klíčová slova rozhodují o tom, zda potencionální zákazníci Váš produkt/službu najdou nebo nikoli.

  1. Úpravu webu

Propracované a sématické kódování umožní vyhledávačům dobře indexovat obsah a správně ho pak zobrazit při vyhledávání.

  1. Propagační články

Propagační články vytvoří organický obsah, který Vás posune na vyšší příčky ve vyhledávání a zvýší Vaši prioritu v očích vyhledávacích robotů.