Jaký čaj si dáváte?
Na trhu existuje celá řada čajů. U většími lidí bohužel najdeme nejspíš jen krabičkové čaje ze supermarketu. Tyto čaje jsou ovšem nedrcené zbytky toho, co kdysi možná čajem bylo. Pokud si chcete dát opravdu dobrý čaj, rozhodně vždycky sáhněte po sypaném čaji, který si koupíte ve specializovaném obchodě. U nás najdete jen nejlepší čaje a kávu z celého světa. Koupíte u nás čisté čaje ale i směsi s ovocem nebo dalšími druhy čajů.

květy jasmínu

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá dovozem toho nejlepšího z oblasti čaje a kávy z plantáží na celém světě. Chceme abyste si i vy mohli dát šálek skutečně luxusního čaje nebo kávy. Sice si můžete koupit takzvaný čaj za pár korun v akci, ale nikdy si ho nevychutnáte tak, jako skutečně lahodný čaj z naší nabídky. Pochutnat si můžete na zeleném, červeném, černém i bílém čaji. Od každého typu máme několik druhů, které se hodí nejen na běžné pití, ale spolu s dalšími bylinami jsou vhodné i k léčbě či prevenci různých onemocnění a zdravotních potíží.

Jedním z čajů, které se hodně používají k aromaterapii a například při bolestech hlavy, je jasmínový čaj. Stejně jako spoustu jiných čajů jej u nás najdete čistý nebo ve směsi. Připravuje se tak, že jej zalijete vodou, která má zhruba 85 stupňů. Některé čaje by se rozhodně neměly zalévat vroucí vodou, aby se nevytratila jejich specifická chuť a léčivé účinky. Pokud trpíte na migrény, zkuste si preventivně vařit právě tento čaj. A kdyby vám náhodou nepomohl, aspoň si vychutnáte lahodný čaj.

jasmínový čaj

Co ještě?
Nejen čaje si u nás můžete vybrat. Nabízíme i exotickou cibetkovou kávu a mnoho druhů koření v té nejvyšší kvalitě. U nás koupíte nejlepší výrobky z celého světa, které se hodí jako dárek k jakékoliv příležitosti. Nevíte co přesně kopii jako dárek? Skvělým řešením by mohl být dárkový poukaz.