Při kancelářské práci anebo při různých výtvarných aktivitách se nám na stole neustále hromadí různé odstřižky papíru. Barevné proužky, vyražené tvary, samolepky a mnoho jiných zbytků, které by se daly při troše snahy a tvůrčího nadšení ještě znovu plnohodnotně využít. Třeba tak, že je použijete na scrapbooking, tedy k výtvarné činnosti, při které vám pod rukama vznikne nevšední rodinné album, zajímavý autorský diář anebo krásný obrázek. A při jejich tvoření využijete právě to všechno, co se vám na vašem stole doposud nahromadilo a třeba ještě mnohé další pomůcky. Vaší fantazii se při scrapbookingu meze rozhodně nekladou.
barevné papíry.jpg
Ba naopak, čím více kreativity do své tvorby vložíte, tím lépe. Jisté je, že výrobky, které vám pod rukama povstanou, budou naprosto originální, jedinečné, zkrátka vaše
. A toto tvoření si můžete užívat nejen sami, ale třeba společně s vašimi dětmi, které podobné výtvarné činnosti nesmírně baví. Scrapbooking totiž nemá žádná oficiální pravidla, která byste museli nutně dodržet. Můžete tak vytvářet naprosto cokoli vás napadne. Máte rádi Provence? Neváhejte se pustit do oblíbené fialovo-zelené kombinace. Milujete barvy? Klidně můžete využít všechny barvy duhy. Jestliže jste fanoušky blýskavého stylu, můžete své album doplnit různými flitry a blýskavými kamínky či krystaly, možností je bezpočet. Vaše děti určitě ocení rozmanité pestré samolepky, broušené kamínky anebo pestré samolepicí pásky. Navíc, pokud nemáte chuť pouštět se do ničeho velkého, můžete si pro začátek vytvořit třeba jen malé přání k narozeninám, které posléze někomu darujete.
umělecké potřeby.jpg

Všichni vaši blízcí takový originální dárek jistě velice ocení. K dispozici jsou vám také krajky, rozmanité raznice, nůžky se zdobnými okraji, rýhovací desky na obálky, pečetní sady a mnohé další dekorace, se kterými budou vaše výrobky vždy nejkrásnější pod sluncem, a především originální a autentické.