K vašemu zahradnímu bazénu vám chybí ke štěstí pouze to, aby byla jeho voda vždy v úchvatném stavu. Mít ji vždy čistou, průzračnou a samozřejmě i zdravotně způsobilou k tomu, abyste v ní mohli být každý den, však můžete pouze v případě, že se v ní nachází chemie v podobě tablet.
Chlorové tablety do bazénu Techneco efektivně pomáhají udržet stav vody v rovnováze, čistotě a díky pomalému rozpouštění i dlouhodobě pěkný už od pohledu. Z jejich řad si můžete vybírat a zaútočit tak na potíže s bazénovou vodou okamžitě, když se vyskytnou.bazénová voda.jpg

Umísťování a doplňování tak, jak se to má

Všechny chemické přípravky ve formě tablet se umísťují pouze do nádoby, která volně plave na hladině a nijak vám nebrání v tom, abyste si pobyt ve vodě užívali. Plovák na tablety je tedy nevyhnutelně důležitou položkou, která k chemii patří a nijak jinak byste ji používat neměli.

  • V žádném případě jich nesmíte vložit pouze do vody, kde by vám na dně vaší bazénové plachty způsobily řadu škod, které by už nebylo možné zachránit.

Taktéž je nutné pravidelně sledovat to, jestli není potřeba opět doplnit novou tabletu, která by udržela hodnoty chloru na ideální úrovni. Přibližně jednou týdně (v závislosti od velikosti tablet) zkontrolujte to, jestli se ve vašem plováku nachází tableta nebo nikoliv.veřejný bazén.jpg

Nabídka různých tablet pro každou příležitost

Možná potřebujete doplnit vaši hladinu chloru průběžně nebo dokonce šokově. V řadách těchto přípravků nalezete i šikovné pomalurozpustné tablety nebo několik multifunkčních, které vaši vodě poskytnou i jiné podstatné složky než jenom chlor.
Mějte ovšem na paměti, že chlor v bazénové vodě působí jako účinná desinfekce, kdy se v ní nebudou vyskytovat plísně nebo tolik obávané bakterie a pomůže ji udržet čirou a bez jakéhokoliv zakalení, které by vás od koupání ve vaší nádrži zbytečně odrazovalo.
Je tedy správné – dopřát vašemu bazénu chemii, se kterou si ušetříte mnoho času a dopřejete si vodu, která vám léto zpříjemní a kdykoliv vás osvěží.