Každou ženu ozdobí šperk, a nemusí to být vždy jen prsten s drahokamy, ale klenot, který bude vyjadřovat její osobnost. A právě příběhy se šperkem pro vás s láskou vyhotoví známá česká návrhářka a výrobce originálních autorských skvostů, Adéla Vomáčková. Vystudovala obor polygrafii v Praze, ale něco ukrytého v jejím podvědomí ji táhlo již tehdy k tvorbě s klenoty. Pokračovala ve studiu v oboru zlatník a následně absolvovala Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, kde studovala svůj oblíbený obor, design kovu a šperku. Svá studia zakončila v Barceloně, kde své znalosti ještě více prohloubila a tajemství výroby těchto unikátních skvostů zcela propadla.

stříbrný prsten

Autorské šperky Adelvomack, ať to jsou prsteny, náhrdelníky či náramky, tvoří s láskou v srdci a myšlenkou na obdarovaného. Jestliže přemýšlíte o neobvyklém dárku pro svoji přítelkyni, matku či manželku, svěřte Adéle malý příběh o tom, komu zamýšlíte tuto krásu věnovat. Následně obdržíte úžasný umělecký výtvor, který bude vytvořen jen a jen pro vaši milovanou osobu a bude tak vyjadřovat její příběh života. Klenot ponese jedinečnou informaci a s obdarovanou osobou přirozeně splyne. Budou tvořit jednu duši.

Klenotnice tvoří autorské šperky v souladu s přírodou a jejími zákonitostmi. Její volná tvorba je rozsáhlá a dokáže pojmout osobnost člověka, o kterém šperk umí vyprávět. Naslouchejte jeho působení a předávejte klenot s láskou stejnou, s jakou byl vyroben.

Můžete si zvolit nádhernou ozdobu přímo na zakázku, a to zlatou nebo stříbrnou. Po přečtení těchto řádků jste posmutněli, protože vaše milovaná je alergická na tyto kovy? Není třeba zoufat, protože i na tuto možnost výtvarnice myslela a nabízí výrobu autorského šperku z titanu, například luxusní titanový prsten s černým diamantem.

prsten titanový

Buďte to vy, kteří věnujete nádherný třpytivý dárek s příběhem a ohromíte svou lásku už jen tím, že jste vymysleli originální překvapení, natož, když vaše milá dáreček rozbalí!

A večer plný pohody může začít…