Jestliže potřebujete přepravit rozměrný náklad, tak je zde možnost několika způsobů, jak zajistit přepravu. Díky půjčovně nebudete muset kupovat žádná vozidla.

Půjčovna vozidel

Přívěsný vozík

Přívěsný vozík má opravdu široké využití, a proto je i tak v dnešní době používaný a vyhledávaný. Velkou výhodou je možnost přepravovaní sypkých materiálů, jenž se dát do zavazadlového prostoru bez nějakých nádob nedá. Navíc byste si udělali v autě nepořádek, a proto je vhodný přívěsný vozík s plachtou, ze kterého se rozhodně nic nevysype, a proto je i zajištěna bezpečnost provozu.

spojka na tažné

Pokud ho nevyužíváte příliš často, tak je lepší si vozík půjčit. Nemusíte se bát ani ovladatelnosti, protože dnešní vozíky za autem nádherně drží stopu, takže řízení je naprosto klidné. Jediné, co potřebujete je vůz s tažným zařízením, protože jinak vozík za auto nezapřáhnete. Pokud takový vůz nemáte, tak není problém si zapůjčit vozík i s dodávkou, čímž získáte opravdu spoustu prostoru pro přepravu všeho možného. Vozík je pravidelně servisován a je v dobrém stavu, takže máte jistou, že bez problému odveze vše, co potřebujete.

Dodávka

Rozdíl mezi osobním autem a dodávkou je okamžitě na první pohled jasný. Dodávka má totiž mnohem větší rozměry a užitkovou hodnotu, což jen potvrzuje, že byla vyrobena pro tvrdou práci. Můžeme si všimnout, že nejznámější dodávky zvládnou najet stovky tisíc kilometrů, a to za poměrně nemilých podmínek, protože třeba musí vozit vysokou hmotnost každý den. A proto poslouží i nám, pokud budeme potřebovat převést něco většího.

přeprava pomocí dodávky

Je to ideální vozidlo pro přepravu středního nákladu, přičemž ji může řídit kdokoliv s řidičským oprávněním na osobní automobil. Pro příležitostnou jízdu se rozhodně nevyplatí kupovat vůz, a proto je k Vašim službám půjčovna dodávek Praha, přičemž za jejich služby neutratíte moc peněz, ovšem vypůjčené dodávky odvedou spoustu práce. Jestliže potřebujete odvést vůz, tak je tu možnost půjčení autotransportéru, díky čemuž není problém manipulovat i s porouchaným vozem.