Vykašlete se na věčné válení na gauči u televize a radši oslovte svoji partu přátel, či rodinu a vyzkoušejte hru, která je oblíbená v zahraničí i u nás. Úniková hra Hradec Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/, Vám nabídne nevšední zábavu plnou nástrah, záludných hádanek a také zajímavého děje, ve kterém se se svojí partou ocitnete.

hra (3)

Únikové hry se mohou těšit stále větší návštěvnosti a to díky zajímavostem, které skrývají. Hra je obvykle určena pro 2-5 hráčů a trvá okolo 75 minut. Úkolem hry je rozluštit celý příběh, ve kterém se objevíte a to díky klíčům a nápovědám, které během hry budete získávat. Hra je doporučena od 15 let věku a cílem je rozluštit příběh v daném časovém limitu.

Velice oblíbené jsou zde také oslavy narozenin, rozlučky ze svobodou, či teambuildingy a firemní akce. Zaměstnanci si zde odpočinou od běžného dne v práci a sblíží se i mimo pracovní prostředí. Díky spolupráci, kterou budou muset vyvinout pro úspěšné dokončení hry, se zaměstnanci poznají i z jiné stránky. Zjistíte, jak reagují ve stresu a vyhrocených situacích a zároveň, kdo jak s kým spolupracuje a kdo si s kým nejlépe sedí. Během hry je samozřejmě možnost si odskočit, či vyřídit důležitý telefon.

hra (4)

Mimo jiné si zde můžete koupit dárkový poukaz, kterým můžete obdarovat svoje blízké, či rodinu. Na webových stránkách se také můžete podívat na celkový ceník her, které společnost nabízí. Samozřejmostí je i předběžná registrace, abyste, si byly jisti, že vdaný čas, bude hra volná. Únikovou hru lze rezervovat jak telefonicky, tak přes internet a to pomocí jednoduchého systému, který zvládne každý.

Pokud se tedy stále rozhodujete, čím obdarovat stoje známé, či rodinu, zkuste zvolit tuto novinku na českém trhu. Zaručeně nebudete litovat a ještě dlouho si budete vykládat o tom, co jste na únikové hře zažili.